Körüklü Tente

Tente sistemleri belli alanları kapatmak için çok kullanışlı ve faydalı ürünlerde. Birçok farkı kullanım alanına sahip sistemlerdir. Her alana göre farklı boyutlarda ve özelliklerde tente modelleri bulunuyor. Bu sistemlerden yine en çok tercih edilen ve talep gören başarılı model körüklü tente sistemleridir. Özellikle şık ve nostaljik bir görüntü sunmayı amaçlar. Genellikle körüklü tente balkon, teras ve açık balkon gibi alanlarda kullanabileceği gibi mağaza ve cafe gibi işyerlerinde son dönemlerde en sık tercih edilen sistemler olarak karşımıza çıkıyor. Körüklü tente bordo renklerde ve ucu bölmeli şekilde kullanılıyor. Kullanılan bölümü güneşten ve birçok olumsuz hava koşullarından koruyan özel şık zarif bir sistem olduğunu görmekteyiz.
Körüklü Tente Kullanım Alanları Ve Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tente sistemleri istenilen alana göre ölçü alınarak uygulama yapılan bir sistemdir. Birbirinden ayrı demirlerin yelpaze görünümü alan yapısından dolayı körüklü denmiştir. Kullanım açısından uzun ömürlü ürünler olarak ön planda tutuluyor. Özellikle yazlık, villa ve yaşam alanlarınızda bulunan teras ve balkonlarda sıkça tercih edilen uygun bir modeldir. Körüklü tente aynı zamanda işyerlerinde oldukça şık bir görüntüye sahip olduğu için çok tercih edilen bir sistemdir. Özellikle pastane, cafe, restaurantlar ve mağazalar son zamanlarda en çok bu ürüne talep gösteriyor. Ebat ve boyutları isteğe göre değişebilen ürünlerdir. İşçiliği daha zor bir sistem olmasından dolayı yaptırmadan önce mutlaka profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet veren tecrübeli firmalardan destek alınması gerekiyor.


Körüklü Tente Oluşumu Ve Fiyatları


Günümüzde tente sektörü çok gelişen ve kendini yenileyen bir sektördür. Firmamız tente sistemleri konusunda sektöründe öncü olmuş ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede donanımlı ürünler üreten bir yapıya sahiptir. Körüklü tente oluşumu demir yada alüminyum ayakları bulunur ve yelpaze şeklindedir. Kolay ve pratik mekanik bir kullanımı vardır. Elektronik bir ürün değildir. Bozulma gibi durumlar fazla görülmez. Son derece memnuniyet oluşturan bir sistemdir. Firmamız tarafından sizlere kaliteli ürünler ve modeller sunuluyor. Geçmişten günümüze gelişen teknolojiyle birlikte hızla büyüyen bir firma olarak tüm konularda üst düzey destek sağlıyoruz.