Şeffaf Kaplama Tente

Son zamanların en trend uygulaması olarak tercih edilen model şeffaf kaplama sistemleridir. Özellikle şık görünüm kazandıran yaz ve kış kullanıma uygun ürünler olarak ön plana çıkıyor. Cafeler ve restaurantların son yıllarda karşılaştığı sigara yasağı ve nargile yasağı üzerine en çok tercih ettiği sistemlerin başından gelen bir modeldir. Kullanımı oldukça yaygındır ve zarif bir görüntüye sahiptir. Şeffaf bir görüntüsü olan en kaliteli malzeme branda kumaşından üretilen ürünlerdir. Kışın kış bahçelerinde soğuk rüzgar gibi olumsuz hava koşullarını üstün başarı performansı ile geçirmez. Üşümeden çok rahat ve konforlu bir şekilde müşterileriniz çayını ve kahvesini içebilir. Ayrıca ev, villa ve kullanılan tüm yaşam alanlarına uygun bir üründür. Site bahçelerinde bulunan kış bahçeleri içinde son dönemlerde çok sık yaptırılan bir sistemdir.
Şeffaf Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Şeffaf kaplama sistemlerinin dış yüzeyi ve iç yüzeyi 1.kalite malzemelerden üretilir. Dışarı ve içeriyi gösteren bir özelliğe sahiptir. Şeffaf kaplama sisteminin kullanımı çok kolay ve pratiktir. Genellikle fermuarlı şekilde yapılıyor ve isteğe göre farklı modelleri kullanıcılara sunuluyor. Şeffaf kaplama malzemesi dışarıdaki sesi, soğuk, havayı ve olumsuz yağışları içeriye aktarmaz. Bu yüzden birçok alanda kullanılan üst düzey sistemlerdir. Güneş ışınlarını geçirmediği için yazın deniz kenarında bulunan mekanlarda çok sıkça tercih ediliyor. Şeffaf kaplama sistemleri cam ürünlere göre daha uygun ve maliyeti düşük ürünlerdir. Bu yüzden cafe ve restaurantların ilk tercihi olur. Yazın istediğiniz zaman kapatıp açma özelliği sağlar.


Şeffaf Kaplama Fiyatları


Günümüzde en çok tercih edilen branda sistemi olarak şeffaf kaplama modelleri karşımıza çıkıyor. Ürünler çok kaliteli ve donanımlı bir yapıya sahiptir. Şık ve estetik bir görünüm kazandıran ürünlerdir. Fiyatları kulanım alanına tercih edilen modele ve boyuta göre farklılık gösterebilir. Firmamız tarafından sizlere gelen uzman kişiler ölçüm yapar ve size en uygun olan model için çalışma başlar. Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren bir şirkettir. Siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde en kaliteli ürün seçenekleri ile hizmet veriyoruz.