Blog

Camlama İşlerimiz

Camlama, genel olarak bir alanda cam sistemleri ile yapılan işlere denir. Bu işler kapsamında birçok farklı yapıda cam sistemleri kuruluyor. Katlanabilir cam balkonlar, sürmeli cam balkonlar, alüminyum doğrama cam ürünler ve benzeri şeyler camlamaişleri kapsamında yapılır. Bu alanda en fazla yapılan şeylerin başında cam balkonlar gelir balkon, teras ve benzeri yerlerde kullanılan bu ürünler hem balkonların her mevsim kullanılabilmesini sağlar hem de dış etkenlere karşı koruma sağlar. Camlama yapılarak elde edilen balkon ve benzeri alanlar daha kullanışlı bir hale gelir..

Devamını Gör

Karpuz Tente

Tente, bir alanda güneş, yağmur, toz ve benzeri dış etkenlerden korunmak amacı ile kullanılır. Bunun yanı sıra estetik görüntüsü sayesinde dekoratif amaçlar ile kullanımı da yaygındır. Günümüzde kullanılabilen birçok farklı tente modeli mevcuttur. Karpuz tente de bunlardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor..

Devamını Gör

Klasik Mafsallı Tente

Geniş bir kullanım alanı sağlayan dış etkenlerden yaşam alanlarını koruyan şık ve estetik bir görünüme kavuşmanızı sağlayan bir tente modelidir. Klasik mafsallı tente sistemleri kullanıcıya çok avantajlı özellikler sağlıyor. Günümüzde işyerleri restaurantlar, cafeler ve avm başta olmak üzere birçok alanda sigara yasağı kanunu olmasından dolayı klasik tente sistemleri kullanılıyor..

Devamını Gör

Körüklü Tente

Tente sistemleri belli alanları kapatmak için çok kullanışlı ve faydalı ürünlerde. Birçok farkı kullanım alanına sahip sistemlerdir. Her alana göre farklı boyutlarda ve özelliklerde tente modelleri bulunuyor. Bu sistemlerden yine en çok tercih edilen ve talep gören başarılı model körüklü tente sistemleridir..

Devamını Gör

Pergola Tente

Günlük yaşamda tente sistemleri denince ilk akla gelen en uygun modellerdir. Pergola tente sistemleri kullanım alanları oldukça yaygındır. Cafe, restaurantlar, villa, yazlık, çay bahçeleri ve işyeri gibi tüm alanlara kullanımı en uygun modeldir. Aynı zamanda keyifli zamanlar geçirmenize fayda sağlayan modellerdir..

Devamını Gör

Şeffaf Fermuarlı Kaplama

Ülkemizde cafe ve restaurantlar sektörü gün geçtikçe gelişen ve büyüten bir yapıya sahiptir. Birçok kişi tarafından kullanılması uygun olan modeller ev, site bahçelerinde yaygın olarak kullanılıyor. Şeffaf fermuarlı kaplama sistemleri kaliteli malzeme ve işçilik ile bir araya gelerek kullanıcıyı memnun ediyor..

Devamını Gör

Şeffaf Kaplama

Son zamanların en trend uygulaması olarak tercih edilen model şeffaf kaplama sistemleridir. Özellikle şık görünüm kazandıran yaz ve kış kullanıma uygun ürünler olarak ön plana çıkıyor. Cafeler ve restaurantların son yıllarda karşılaştığı sigara yasağı ve nargile yasağı üzerine en çok tercih ettiği sistemlerin başından gelen bir modeldir..

Devamını Gör

Şemsiye Grubu Tente

Tente günümüzde en fazla kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Çünkü gerek dekoratif gerekse işlevsel olarak bir hayli kullanışlıdır. Aynı zamanda sahip olduğu birçok farklı özelliği ile de dikkat çekiyor. En fazla tercih edilen tente modellerinden bir tanesi ise şemsiye grubu tentelerdir. .

Devamını Gör

Zip Perde Tente

Tenteler birçok farklı alanda kullanıma uygun olan ürünlerdir. Bu ürünlerin en temel işlevi ise basta güneş olmak üzere çeşitli dış faktörleri engellemektir. Günümüzde pek çok farklı tente modeli vardır ve her model çeşitli özellikleri ile birbirinden ayrılır..

Devamını Gör